خانه » لیست » پروژه » مقالات لاتین با ترجمه » ترجمه مقاله کاربرد لیزر در دامپزشکی
ترجمه مقاله کاربرد لیزر در دامپزشکی

ترجمه مقاله کاربرد لیزر در دامپزشکی

دانلود ترجمه مقاله کاربرد لیزر در دامپزشکی
چکیده:
توسعه روش های غیر تهاجمی، غیر سمی و غیر آلاینده برای درمان بیماری های مختلف نشان دهنده یک نگرانی دائمی از دانشمندان در زمینه های پزشکی در سراسر جهان می باشد .

در این دسته تناسب روش های مبتنی بر استفاده از سیستم های لیزری، که با موفقیت هر دو دارو در انسان و دامپزشکی استفاده می شود به دلیل خواص ویژه ای از اشعه لیزر می باشد : مانوکراماتیک ، انسجام، شدت و جهت می باشد .هدف از این مقاله ارائه سیستم های لیزری می باشد و  در حوزه های مختلف دامپزشکی و برخی از نتایج به دست آمده توسط نویسندگان مختلف استفاده می شود .

واژه های کلیدی: جراحی لیزری، درمان فتودینامیک، فتوتراپی لیزر، دامپزشکی

زمینه های استفاده از لیزر در دامپزشکی حفاظت از جان و سلامت انسان و حیوان یک نگرانی دائمی از هر دو پزشکان و متخصصان در زمینه های مختلف (بیوشیمی، بیوفیزیک، زیست شناسی، و غیره) است. تلاش های مشترک خود به توسعه روش های جدید درمان بر اساس اکتشافات جدید و فن آوری از جمله لیزر منجر شده است.

 the  laser in veterinary medicine
Abstract:
The development of non-invasive, non-toxic, and non-pollutant methods for the treatment of different illnesses represents a constant concern of scientists from the medical fi eld worldwide. In this category fit the methods based on the use of laser systems, which are successfully applied both in human and veterinary medicine due to the special properties of laser radiation: monocromaticity, coherence, intensity, and directionality. The aim of this paper isto present the laser systems used in several domains of veterinary medicine and

:Key words

Laser surgery, photodynamic therapy, laser phototherapy, veterinary medicine

فرمت : قابل ویرایش |PDF +  WORD | صفحات : ۲۰

*************************************

نکته : فایل فوق قابل ویرایش می باشد

برای مشاهده سایر عناوین برروی لینک زیر کلیک بفرماییداشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است