خانه » help

help

بسمه تعالی

راهنمای  خرید : بازدید کننده گرامی لطفاً جهت تسهیل در خرید و دریافت فایل سفارش خود حتماً مراحل زیر را یکبار  مرور بفرمائید .

مرحله 1 – در صفحه نخست سایت پس از انتخاب پروژه  یا فایل مورد نظر بر روی دکمه دانلود کلیک بفرمائید  تا  وارد صفحه  جزئیات و یا فهرست  مقاله  وارد می شوید .

مرحله 2 – مطالعه  فهرست پروژه  یا مقاله انتخابی  و اطمینان  از خرید فایل  مورد  نظر :

3 – با فشردن دکمه  دانلود  وارد  صفحه دیگری می شوید  مشخصات  فایل  درخواستی شما را  نمایش می دهد . پس از  کلیک کردن  بر روی دکمه تائید / پرداخت آنلاین به  مرحله بعد  که مرحله واریز وجه می باشد  وارد می شوید .

4 – در این قسمت( نیازی به عضویت نمی باشد )ابتدا روی لگوی بانک صادر کننده کارت خود کلیک کنید وسپس گزینه پرداخت صورت حساب را انتخاب کلیک کنید.

مرحله 3 – بعد از ورود به صفحه پرداخت اینترنتی بانک مربوطه ( در این مثال بانک پارسیان ) مراحل زیر را دنبال کنید :

1- در این مرحله فروشگاه اینترنتی باید زرین پال ( سامان سیستم ) معرفی شده باشد و مبلغ خرید نیز به ریال می آید.

1-شماره کارت خود ، رمز اینترنتی ، کد 3 یا 4 رقمی و تاریخ انقضای کار خود را همراه با حروفی که در تصویر می بینید در فیلد های مربوطه به درستی وارد کنید . در صورتی که رمز اینترنتی خود را نمی دانید ، با استفاده از عابر بانک کارت  خود می توانید نسبت به دریافت رمز دوم کارت خود اقدام نمائید.

2-با زدن دکمه پرداخت در صورتی که همه اطلاعات درست باشد با موفقیت به صفحه زرین پال می روید در غیر این صورت در صفحه زرین پال به شما اطلاع داده می شود که پرداخت به درستی انجام نگرفته.

مرحله 4 – بازگشت به درگاه پرداخت زرین پال که در این مرحله اطلاعات دریافتی زیر را مرور کنید :

به شما اطلاع داده می شود که تراکنش با موفقیت ثبت گردیده و اطلاعات پرداخت را به شما نشان می دهد از جمله شماره تراکنش ، شماره رسید دیجیتالی ، تاریخ تراکنش . پیشنهاد می شود که یک کپی از اطلاعات را در محلی ذخیره کنید ، تا در صورتی که اگر احیانا مشکلی در آینده به وجود آمد با توجه به اطلاعات شما بتوانیم مورد را پیگیری کنیم .

سپس بر روی دکمه انتقال به وب سایت درخواست کننده کلیک کنید . در صورتی که این دکمه را کلیک نکنید به صورت خودکار بعد از حدودا 30 ثانیه به وب سایت ما  انتقال پیدا می کنید .

توجه کنید که حتما به وب سایت پروژه  انتقال داده شوید تا فرآیند پرداخت به درستی تکمیل گردد.

مرحله 5 – بعد از زدن دکمه انتقال به سایت درخواست کننده ، معمولا با توجه به مرورگر شما یک پیغام امنیتی به شما نشان داده می شود که بر روی دکمه Continue کلیک کنید.

مرحله 6 – در صورتی که همه چیز به درستی پیش رفته باشد شما باید پیغام عملیات با موفقیت انجام شد را مشاهده کنید . وارد  صفحه ای  می شوید  که با  فشردن یا کلیک برروی  دکمه  بنفش  رنگ دانلود  فایل  شما بصورت اتوماتیک  شروع به  دانلود خواهد  شد .

در پایان  اگر در  هر مرحله از خرید  به مشکل برخوردید با شماره های پشتیبان  سایت  و یا ایمیل و یا صفحه تماس با  پیغام بگذارید  تا در سریعترین  زمان مشکل شما برطرف شود .

                                                                                                                    موفق باشید بیک محمدی

 

اشتراک گذاری

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است